English version
CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A

PLAKAT TARGI 2020 JESIEŃ ATP falZdziwieni, że zapraszamy Was w listopadzie, a nie na wiosnę? Pracodawcy nie chcą czekać, chcą się z Wami spotkać właśnie teraz! Dlatego 17 listopada  #całapolibudanatargach 

I niech Was nie zmyli nazwa – targi pracy on-line oferują więcej niż tylko pracę. Tej poszukiwać będą zwłaszcza absolwenci i studenci ostatnich roczników. A co z młodszymi rocznikami? Też powinny z nami być!
Szukacie stażu, miejsca odbycia obowiązkowych praktyk, a może firmy, z którą napiszecie pracę dyplomową? To wydarzenie jest dla Was.
Nie chcecie jeszcze pracować w pełnym wymiarze, ale boicie się, że przez to Wasze CV jest „biedniutkie”?  Poszukajcie z nami innych form współpracy, np. programów ambasadorskich, zapytajcie na stoiskach co musicie umieć, by kiedyś móc tam pracować. 
Chcecie się rozwijać? Weźcie udział w webinariach!
Sprawdźcie z kim będzie można się spotkać już 17 listopada:
Aby ułatwić Ci poszukiwania, stworzyliśmy zestawienie firm (uwzględniając ich profil działalności oraz oferty) z podziałem na poszczególne WYDZIAŁY. Możesz pobrać je >>> TUTAJ.
No i najważniejsze – dobra wiadomość – WSZYSTKIE NIEOBECNOŚCI WYNIKAJĄCE Z UCZESTNICTWA W TARGACH I WEBINARACH BĘDĄ USPRAWIEDLIWIONE.
>>> W celu usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach prosimy o założenie konta studenta:
Więcej informacji: https://abk.po.opole.pl/index.php 
Do zobaczenia 17 listopada!